Anasayfa

Hakkımızda

Keşif Formu

İletişim

0232 426 35 15

Bize Yazın

Hakkımızda

2001 yılında faaliyete başladığımız iş hayatında ülkemizin lokomotif sektörü olan doğalgaz projelendirme ve mühendislik sektörüyle İzmir piyasasında iş hayatına atıldık. Kuruluşumuzdan bu zamana İzmir'in çeşitli bölgelerinde projelerimizi başarı ile bitirdik ve devam eden projelerimizi en iyi şekilde tamamlamak üzere özveri ile çalışıyoruz.

 

2007 yılından itibaren doğalgaz enerji sektörü ile ilgilenmeye başlayan firmamız kendisini teknik bilgi ve donanım olarak geliştirmiş, işinde uzman ekibiyle İzmir'li hemşerilerimize doğalgaz hizmetini en iyi şekilde sunmak için faaliyetlerine başlamıştır.

Aktif Doğalgaz Mühendislik ÜCRETSİZ KEŞİF hizmeti ile müşterilerimizi merak ettikleri ve daire içinde kullanılacak ürün ve tesisat hakkında detaylı olarak bilgilendirmektedir.

 

Aktif Doğalgaz Mühendislik özellikel müşterilrimizin hangi ürün daha mantıkılı sorularını cevaplandırırken çok titiz davranmaktadır. Müşterimize ait daire için iyi analiz ederek tüm etkenler göz önünde bulundurulmaktadır. Son olarak en iyi ürün ve hizmet sunulmaktadır.

Neden Aktif Doğalgaz Mühendislik ?

Profesyonel takım ve konusunda uzman kadro

Müşteri odaklılık ilkesi doğrultusunda, uygun yöntem ve teknolojiyi kullanarak sürekli ve güvenilir hizmet sunmak, müşteri memnuniyetini devamlı arttırmak

Zamınında ve hızlı iş teslimi

Güvenli gaz arzını sağlamak amacı ile tüm süreçleri yasal mevzuat ve standartlara dayandırmak

Farklı ödeme seçenekleri

Kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliğini yönetim sisteminin şartlarını, hedeflerini belirlemek ve gözden geçirerek etkinliğini sürekli iyileştirmek

Kurumsal

2019 yılında faaliyete başladığımız iş hayatında ülkemizin lokomotif sektörü olan doğalgaz projelendirme ve mühendislik sektörüyle İzmir piyasasında iş hayatına atıldık. Kuruluşumuzdan bu zamana İzmir'in çeşitli bölgelerinde projelerimizi başarı ile bitirdik ve devam eden projelerimizi en iyi şekilde tamamlamak üzere özveri ile çalışıyoruz.

Site Haritası

Anasayfa

Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Referanslarımız

Keşif Formu

İletişim

© Copyright Aktif Doğalgaz 2020

Tasarım : www.eylulgrafik.net